Strona główna
Laureaci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HARMONOGRAM SZKOLNYCH KONKURSÓW W Kl. 0 - VI
w Szkole Podstawowej Nr1
im. Henryka Sienkiewicza
w Międzyrzecu Podlaskim

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

horizontal rule

 

L.P.

Nazwa konkursu

Termin

Odpowiedzialni

WRZESIEŃ

1

Konkurs przyrodniczo-ekologiczny dla klas
II – III, IV-VI organizowany przez Nadleśnictwo Międzyrzec Podlaski.

IX-X

E. FIlimon

D. Łataś

PAŹDZIERNIK

1

Mini konkursy czytelnicze z okazji Międzynarodowego „Miesiąca Bibliotek Szkolnych” klasy III -IV

X

p. G. Muszyńska

2

Szkolna „Szansa na sukces” klas IV- VI

X

p. A. Zgorzałek

3

Konkury przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty w Lublinie

wg harmonogramu KO

p. D. Łataś
p. E. Panasiuk
p. J. Pietruk
p. Z. Ostapowicz
p. J. Byczuk

LISTOPAD

1

Konkurs z języka angielskiego: „Spelling Bee” klas III-IV

XI

p. K. Tichoruk

2

Konkurs z języka angielskiego: „Najlepszy tłumacz” klas V- VI

XI

p. K. Biegajło

GRUDZIEŃ

1

Konkurs literacki: „Mistrz wiedzy o Henryku Sienkiewiczu” klasa V

XII

p. G. Muszyńska
p. K. Tichoruk

2

Konkurs informatyczny na kartkę świąteczną klasy IV- VI

XII

p. E. Ilczuk

3

Konkurs na stroik bożonarodzeniowy klas I-VI

XII

p. J. Wyszyńska- Karłowska

STYCZEŃ

1

Konkurs matematyczny „Kangur” klas II-III, IV -VI

I/III

p. A. Krzymowska

2

Konkurs „Wiedzy o Kulturze USA” klas IV -VI

I

p. K. Biegajło

3

Konkurs plastyczny: „Komiks do literatury Henryka Sienkiewicza” klas IV -VI

I/II

p. H. Adamczyk

4

Konkurs na Maskę Karnawałową klas I-VI

I

p. A. Zgorzałek

LUTY

1

Konkurs historyczny: „Od starożytności do czasów współczesnych” klas IV- VI

II

p. J. Byczuk

2

Konkurs ortograficzny: „Mistrz Ortografii klas IV-VI”

II/III

p. E. Panasiuk

p. J. Pietruk

3

Konkurs recytatorski- eliminacje do etapu miejskiego klas I- VI

terminarz MOK

p. J. Pietruk
p. E. Panasiuk
p. A. Sawczuk

4

Konkurs matematyczny klas II

II

p. A. Sawczuk

MARZEC

1

Konkurs literacki i plastyczny w ramach akcji „Młodość-Trzeźwość” klas I -VI

III

p. H.Adamczyk
p. J. Pietruk
p. E. Panasiuk
p. E. Filimon

2

Konkurs na „Pisankę Wielkanocną” klas I-VI

III

p. J.Wyszyńska-Karłoska

3

Zawody matematyczno-sprawnościowe
klas IV -VI

III

p. Z. Ostapowicz
p. A. Wawryniuk

4

„Mistrz klawiatury” klas IV-VI

III

p. E.Ilczuk

5

Konkurs polonistyczny klas III

III

p. J. Zasadzińska

KWIECIEŃ

1

Konkurs plastyczny „Ilustracja do Baśni Henryka Sienkiewicza”

IV

kl. 0-1

p. J. Pawlak
kl. 2-3

p. M. Sokólska

2

„Piękna jest Nasza Ziemia Ojczysta, dbajmy o jej czystość” klas IV-VI

IV

p. J.Wyszyńska-Karłoska

MAJ

1

„Konkurs Wiedzy Biblijnej”- Ewangelia wg św. Mateusza

klas IV -VI

V

s. Teodozja

2

Konkurs matematyczny wewnątrzszkolny „Mistrz arytmetyki” klas IV -VI

V

p. Z. Ostapowicz

3

„Omnibus klas III”

V

p. J. Zasadzińska
p. E. Ostojska

4

Międzyszkolny konkurs ortograficzny klas III

V

p. A. Sawczuk

CZERWIEC

1

Konkurs Czytelniczy: „Najlepiej czytająca klasa”, „Najlepiej czytający uczeń” klas I-VI

VI

p. G. Muszyńska

2

Konkurs recytatorski- eliminacje do etapu miejskiego im. J. Brzechwy klas I-III

terminarz MOK

p. E. Filimon

3

Konkurs przedmiotowy z matematyki organizowany przez KO

wg harmonogramu KO

p. Z. Ostapowicz

4

Konkurs w ramach promocji Zdrowego Stylu Życia klasy IV-VI

Marzec

p. D. Łataś